KA Vaiko AS - Kontaktid

Kontaktid

Juhataja - Jevgeni Hohlov
mobiil: 5568 5274            e-post: jevgeni.hohlov@njkom.ee

Tootmisjuht - Andrei Kuzmin
mobiil: 524 9345              e-post: andrei.kuzmin@njkom.ee

Tootmisjuht - Meelis Kaljurand
mobiil: 514 2179              e-post: meelis.kaljurand@njkom.ee

Haldusjuht - Aare Objartel
mobiil: 517 0120              e-post: aare.objartel@njkom.ee

Raamatupidaja - Margarita Kremkova
tel: 392 5980                   e-post: margarita.kremkova@njkom.ee

Klienditeenindaja - Leokadia Vorobjova
tel: 339 0369 (E,R), 392 5980 (T,K,N)  e-post: leokadia.vorobjova@njkom.ee

Olgina aleviku saun
tel: 339 0376      KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Üldinfo KA Vaiko AS - Üldinfo KA Vaiko AS - Üldinfo KA Vaiko AS - Üldinfo KA Vaiko AS - Üldinfo KA Vaiko AS - Üldinfo KA Vaiko AS - Üldinfo KA Vaiko AS - Üldinfo