KA Vaiko AS - Kastmisvesi
PEALKIRI PUUDUB > Kastmisvesi
ru

Kastmisvesi

Alates 2009. aastast teeb KA Vaiko AS oma eraisikutest klientidele meeldiva kingituse ning ei võta suvisel kastmisperioodil oma aiapidajatest klientidelt kastmisvee kanaliseerimise eest tasu.

KA Vaiko AS tagab soodustuse oma lepingulisi kohustusi täitvatele elamu (kinnistu/krundi) omanikele või valdajatele järgmistel tingimustel:

*        on olemas KA Vaiko AS poolt paigaldatud veearvesti;

*        on sõlmitud KA Vaiko ASiga veevarustuse ja heitvee ärajuhtimise teenuste ostu-müügi  leping;

*       kliendil on olemas igakuine tegelik tarbimisajalugu antud kinnistul vähemalt eelmise aasta oktoobrist alates;

*        klient teatab näidud igakuiselt;

*        kliendi arved on tasutud tähtaegselt.

Kastmiseks kasutatud vee kogus määrtakse talvise (1. oktoober - 1. aprill) veetarbimise ja kastmisperioodi (1. mai - 31. august) veetarbimise vahena juhul, kui viimane on suurem. Tagasiarvestus tehakse ainult kanalisatsiooniteenuse osas.

Seega ei ole kastmisvee tagasiarvestuse saamiseks tarvis lisanäite teatada. Samas soovime juhtida tähelepanu, et näidud tuleb esitada tarbimiskuu lõpule järgneva kuu 1-ks kuupäevaks.

Kastmisvee tagasiarvestuse avaldus esitatakse üks kord. Seega ei pea seda järgnevatel aastatel enam esitama. Esmakordseid kastmisvee tagasiarvestuse avaldusi võetakse vastu kuni 31. oktoobrini ettevõtte klienditeeninduses kas faksi teel 392 5981 või e-postiga aadressil info@vaiko.ee. Kui edastate avalduse e-maili teel, lisage kindlasti oma e-mailile avaldus failina/manusena.

Kastmiseks kasutatud vee kogus määrtakse talvise (1. oktoober - 1. aprill) ööpäevase keskmise veetarbimise ja kastmisperioodi (1. mai - 31. august) ööpäevase keskmise veetarbimise vahena. Juhul, kui viimane on suurem, siis tehakse oktoobrikuus tagasiarvestus kanaliteenuse osas ja ümberarvestuse teel saadud summa kantakse kliendi ettemaksuks vee-ja kanalisatsiooniteenuse eest.

Igakuiselt näitu teataval kliendil on võimalus kastmisvee soodustust taotleda mai, juuni, juuli ja augusti eest.

             KA Vaiko AS - Projektid  Täna, 18.05
    
  Laupäev, 18.05
6..12   Öösel: Selge, kohati vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub idakaare, Lääne-Eesti saartel ka põhjakaare tuul 1-6, rannikul kuni 9 m/s. Õhutemperatuur on 6..12°C. Päeval: Selge, kohati vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilm. Puhub idakaare tuul 3-9 m/s, Lääne-Eesti saartel ja rannikul ka muutliku suunaga tuul 1-7 m/s. Õhutemperatuur on 20..26, rannikul kohati kuni 14°C.
14..26  
  Pühapäev, 19.05
7..13   Öösel: Selge või vähese pilvisusega sajuta ilm. Muutliku suunaga tuul 1-7 m/s. Õhutemperatuur on 7..13°C. Päeval: Vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Pärastlõunal sajab kohati hoovihma, võib olla äikest. Puhub muutliku suunaga tuul 1-7 m/s, äikese ajal on tuul puhanguline. Õhutemperatuur on 19..25, rannikul kohati kuni 14°C.
14..25  
  Esmaspäev, 20.05
8..13   Öösel: Selge, kohati vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilm. Puhub muutliku suunaga tuul 1-6 m/s. Õhutemperatuur on 8..13°C. Päeval: Vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma, võib olla äikest. Puhub muutliku suunaga tuul 1-7 m/s, äikese ajal puhanguline. Õhutemperatuur on 18..24, sajuhoogude all ja rannikul 12..17°C.
12..24  
 Päike
   tõuseb: 04:42
   loojub: 21:54