KA Vaiko AS - Kinnis- ja vallasvara hooldus ja haldus
Avaleht > Kinnis- ja vallasvara hooldus ja haldus
ru

Kinnis- ja vallasvara hooldus ja haldus

- Kinnis- ja vallasvara haldamine - 0,23 eurot/m²;

- Kinnis- ja vallasvara haldamine ja hooldamine - 0,38 eurot/m²;

Hinnad käibemaksuga

   KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused  Täna, 24.02
    
  Pühapäev, 25.02
-2..2   Öösel: Pilves selgimistega ilm. Öö hakul sajab mitmel pool vihma, Lääne-Eestis tuleb sekka ka lörtsi, pärast keskööd sadu järk-järgult lakkab. Paiguti tekib udu. Tuul pöördub edelasse ja läände 7-14, puhanguti kuni 19, rannikul 9-16, puhanguti kuni 23 m/s, pärast keskööd nõrgeneb ja hommikuks pöördub lõunakaarde 3-9, rannikul puhanguti kuni 13 m/s. Õhutemperatuur langeb -2..+2°C-ni. Päeval: Muutliku pilvisusega ilm. Lääne-Eesti saartel ja mandri kaguservas võib kohati vihma sadada. Puhub kagu- ja lõunatuul 3-9, Lääne-Eesti rannikualadel 5-11, puhanguti kuni 16 m/s, vastu õhtut nõrgeneb. Õhutemperatuur on 2..8°C.
2..8  
  Esmaspäev, 26.02
-3..2   Öösel: Vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab vihma või lörtsi. Paiguti on udu. Puhub kagu- ja idatuul 2-8 m/s. Õhutemperatuur on -3..+2°C. Päeval: Pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab vihma ja lörtsi. Ida-Eestis puhub kagutuul, Lääne-Eestis muutliku suunaga tuul 1-7 m/s. Õhutemperatuur on 0..+5, Kagu-Eestis kuni +9°C.
0..9  
  Teisipäev, 27.02
-2..2   Öösel: Pilves selgimistega ilm. Kohati sajab vähest vihma ja on udu. Puhub muutliku suunaga tuul 1-6 m/s. Õhutemperatuur langeb -2..+2°C-ni. Päeval: Pilves selgimistega ilm. Kohati sajab vihma ja on udu. Puhub muutliku suunaga tuul 1-7 m/s. Õhutemperatuur on -1..+4°C.
-1..4  
 Päike
   tõuseb: 07:37
   loojub: 17:34