KA Vaiko AS - Kinnis- ja vallasvara hooldus ja haldus
Avaleht > Kinnis- ja vallasvara hooldus ja haldus
ru

Kinnis- ja vallasvara hooldus ja haldus

- Kinnis- ja vallasvara haldamine - 0,23 eurot/m²;

- Kinnis- ja vallasvara haldamine ja hooldamine - 0,38 eurot/m²;

Hinnad käibemaksuga

   KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused KA Vaiko AS - Saunateenused  Täna, 29.03
    
  Neljapäev, 30.03
-7..0   Öösel: Lääne poolt alates pilvkate tiheneb. Saartelt liigub lumesadu üle mandri ida-kagu suunas. Tuul on öö hakul mandril nõrk ja muutliku suunaga, saartel ja läänerannikul puhub kagu- ja idatuul, pärast keskööd kirdetuul 5-10, puhanguti 13 m/s, vastu hommikut pöördub tuul kõikjal idakaarde. Õhutemperatuur -2..-7, saarte rannikul kohati 0°C. Päeval: Pilves selgimistega ilm. Mandri lõunaosas sajab mitmel pool lund, sekka lörtsi, Põhja-Eestis ja saartel on ilm peamiselt sajuta. Puhub valdavalt idakaare tuul 3-8 m/s. Õhutemperatuur on -1..+4°C.
-1..4  
  Reede, 31.03
-4..2   Öösel: Pilvisus tiheneb. Öö hakul sajab Lõuna-Eestis kohati veidi lund ja lörtsi. Kesköö paiku jõuab saartele sadu ja laieneb hommikuks üle maa, Põhja-Eestis sajab lund ja lörtsi, lõuna pool vihma ja lörtsi. Puhub idakaare tuul 3-9 m/s. Õhutemperatuur on Põhja-Eestis 0..-4, Lõuna-Eestis 0..+2°C. Päeval: Pilves ilm. Põhja-Eestis sajab lund ja lörtsi, lõuna pool vihma ja lörtsi. Puhub ida- ja kirdetuul 4-10, rannikul puhanguti 15 m/s. Õhutemperatuur on -1..+5°C.
-1..5  
  Laupäev, 01.04
-4..0   Öösel: Pilves ilm. Sajab lund ja lörtsi, öö esimesel poolel Lõuna-Eestis ka vihma, pärast südaööd loode poolt alates sadu lakkab ja pilvisus hõreneb. Puhub kirde- ja põhjatuul 5-10, rannikul puhanguti 15 m/s. Õhutemperatuur on 0..-4°C. Päeval: Pilvisus hõreneb. Ennelõunal sajab Pärnu Kunda joonest idapool lund, päeva jooksul taandub lumesadu aeglaselt kagu suunas. Puhub kirde- ja põhjatuul 5-10, rannikul puhanguti kuni 15 m/s. Õhutemperatuur on -1..+4°C.
-1..4  
 Päike
   tõuseb: 07:00
   loojub: 19:53