KA Vaiko AS - Teata arvestinäit
PEALKIRI PUUDUB > Teata arvestinäit
ru

Teata arvestinäit


KA Vaiko AS Arvestinäitude teatamine.

Script by Dagon Design. CMSimple customization by Jerry Jakobsfeld

 KA Vaiko AS - Kontaktid KA Vaiko AS - Kontaktid KA Vaiko AS - Kontaktid KA Vaiko AS - Kontaktid KA Vaiko AS - Kontaktid KA Vaiko AS - Kontaktid KA Vaiko AS - Kontaktid KA Vaiko AS - Kontaktid KA Vaiko AS - Kontaktid KA Vaiko AS - Kontaktid KA Vaiko AS - Kontaktid KA Vaiko AS - Kontaktid KA Vaiko AS - Kontaktid KA Vaiko AS - Kontaktid KA Vaiko AS - Kontaktid KA Vaiko AS - Kontaktid KA Vaiko AS - Kontaktid KA Vaiko AS - Kontaktid KA Vaiko AS - Kontaktid KA Vaiko AS - Kontaktid KA Vaiko AS - Kontaktid KA Vaiko AS - Kontaktid KA Vaiko AS - Kontaktid KA Vaiko AS - Kontaktid KA Vaiko AS - Kontaktid KA Vaiko AS - Kontaktid KA Vaiko AS - Kontaktid KA Vaiko AS - Kontaktid KA Vaiko AS - Kontaktid KA Vaiko AS - Kontaktid KA Vaiko AS - Kontaktid  Täna, 09.12
    
  Laupäev, 09.12
-15..-3   Öösel: Pilves, üksikute selgimistega ilm. Kohati sajab nõrka lund, rannikul on pinnatuisku. Puhub kagu- ja idatuul 2-8 m/s, rannikul 4-9, puhanguti kuni 12 m/s. Õhutemperatuur on -9..-15, saartel -3..-9°C. Päeval: Peamiselt pilves ilm. Kohati sajab kergelt lund, õhtul levib laialdasem sadu edelast saartele ja siis mandrile, on pinnatuisku. Kagutuul tugevneb 3-9, rannikul puhanguti kuni 13 m/s. Õhutemperatuur on -7..-11, saartel -1..-7°C.
-11..-1  
  Pühapäev, 10.12
-12..0   Öösel: Pilves ilm. Sajab lund ja mitmel pool tuiskab. Puhub kagutuul 5-10, saartel ja rannikul puhanguti kuni 14 m/s. Õhutemperatuur on -6..-12, saartel 0..-5°C. Päeval: Pilves ilm. Mitmel pool sajab lund, kohati tuiskab. Pärastlõunal sadu järk-järgult hõreneb. Puhub kagutuul 4-10, ennelõunal rannikul puhanguti kuni 13 m/s. Õhutemperatuur on -2..-8, saarte rannikul kohati 0°C.
-8..0  
  Esmaspäev, 11.12
-7..-1   Öösel: Pilves ilm. Kohati sajab nõrka lund. Puhub kagutuul 3-9 m/s, hommikul Lääne-Eesti saartel puhanguti kuni 12 m/s. Õhutemperatuur on -1..-7°C. Päeval: Pilves ilm. Ennelõunal sajab kohati vähest lund, saartel ka lörtsi, on jäiteoht. Pärast lõunat levib lumesadu Kagu-Eestist üle maa loode suunas, mitmel pool tuiskab. Puhub kagu- ja idatuul 4-10, saartel ja rannikul puhanguti kuni 13 m/s. Õhutemperatuur on -1..-3, saarte rannikul kohati kuni +1°C.
-3..1  
 Päike
   tõuseb: 09:03
   loojub: 15:22